Zábava pro malé i velké

TYJÁTR s.r.o.

Zborovská 21, 301 00 Plzeň
tel. 607 44 81 44 v provozní hodiny
e-mail: info@tyjatr.eu

 

Pozvánky

Otevírací doba

Po – Pá   1300 – 1900 hod.
So – Ne   1000 – 1900 hod.
Svátky a prázdniny 1000 – 1900 hod.

U nás

Návštěvní řád TYJÁTR

Konstrukce hřiště je určena především pro děti od 3 do 12ti let. Každý rodič je povinen posoudit schopnosti dítěte a jeho obratnost – každé dítě je jinak zručné. Herna je přednostně určena pro děti do 3 let.

Provozovatel nepřebírá povinnost spojenou s dohledem nad dětmi. Péče a dohled nad dětmi je povinností výhradně jejich doprovodu (osoba starší 18ti let).

Důsledně dbejte na vhodné volné sportovní oblečení – bez tkaniček, šňůrek, ozdob apod. Pozor na ostré a tvrdé předměty, na sponky, přívěšky, brýle apod. Doporučujeme vhodné sportovní oblečení pro pohyb v parku. Za poškození oblečení při pohybu v v hřišti provozovatel neodpovídá.

Vstup je z provozních a hygienických důvodů povolen pouze v ponožkách. Obuv je možno odložit v prostoru šaten, a to i do uzamykatelných skříněk. V případě potřeby je možno na recepci zakoupit ponožky či vypůjčit přezůvky.

V celém prostoru TYJÁTRU je zakázáno kouřit a žvýkat, do prostoru konstrukce hřiště je přísný zákaz vstupu s nápoji či občerstvením!

Prosíme Vás o pochopení, že nemůžeme tolerovat vnášení vlastních jídel a nápojů. Výjimku tvoří kojenecká strava. Nabízíme ale lákavé občerstvení za velmi příznivé ceny.

Zákaz šplhání po vnějších sítích, zákaz výstupu po skluzavce, hrozí nebezpečí vážného úrazu. Po sjezdu skluzavky nutno okamžitě opustit dojezdovou plochu. Zákaz vstupu do hřiště s předměty.

Obsluha pouze na baru. Prosíme o odkládání použitého nádobí na vyhrazený stůl v prostoru pod televizorem.

Z bezpečnostních a hygienických důvodů je vjezd kočárku na koberec zakázán. Kočárky je možno ponechat na vyhrazeném místě v recepci.

Vstupem do TYJÁTRU uznávají návštěvníci tento návštěvní řád a zavazují se podle něj chovat.